Ana Sayfa MEDYA 15 Mart 2018 261 Görüntüleme

Balçiçek ilter Olay Yeri 139. Bölüm 15 Mart 2018 Perşembe Günü Star Tv’de

Türkiye’nin Sessiz çogunlugunun sesi olan ekran basindakilerin ihbarlari ile kayiplari bulmaya, faili meçhul cinayetleri çözen, Balçiçek ilter ile Olay Yeri kendi saatinde Star Tv Ekranlarinda olacak.
Balçiçek ilter Olay Yeri 139. Bölüm 15 Mart 2018 Perşembe Günü Star Tv’de

Türkiye’nin Sessiz çogunlugunun sesi olan ekran basindakilerin ihbarlari ile kayiplari bulmaya, faili meçhul cinayetleri çözen, Balçiçek ilter ile Olay Yeri kendi saatinde Star Tv Ekranlarinda olacak. izleyicilerden gelen ihbarlari en ince ayrintisina kadar degerlendirilen uzman ekibi ile, Faili meçhul cinayetlerin perde arkasini arastirarak izleyicileri ile paylasilasmaya devam ediyor.

Aydinlanmayi bekleyen cinayetler, yitik vakalarin arkasindaki sir perdesini, hadise anina tanik olan kisilerin ifadelerini konusunda uzman konuklarinin yorumlari ile desteklenecek. Bir sosyal sorumluluk projesi niteligindeki Balçiçek ilter Olay Yeri programinda sesini duyuramayan insanlarada yardim elini uzatiyor.

Kayiplar, Cinayetler kaza süsü verilen cinayetleri deneyimli konuklari ile degerlendirdikten sonra resmi mercilerin destegi ile olayin gerçeklerinin ortaya çikmasi için uzman ekibiyle gecesini gündüzüne katarak üzerlerine azalan görevi layigi ile yerine getirmeye devam ediyor.

Esrarengiz dosyalari ekrana tasiyan, Balçiçek ilter tekrar masaya yatiriyor. üstü örtülmüs ipuçlari, kanitlar ve kriminal takip ile su yüzüne çikiyor.

Star Tv’de yayınlanan Balçiçek ilter’in sunduğu olay yeri programında Melike Toyguncu hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün yani 11 Ocak tarihinde görülen davada sonuç ne çıktı merak edilen sorular arasında. Peki Melike Toyguncu’ya ne oldu bulundu mt.? Melike Toyguncu hakkında son bilgiler internethaber’de.

ANKARA’da 8 sene öncelikle ablasına üniversite kağıdı almak için giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan Melike Toyguncu davası bugün görüldü. Yeni gelişmelerin çıktığı Melike Toyguncu davasında neler yaşandı?

14 yaşındayken kaçırılan ve tecavüze uğradığı düşünülen Melike Toyguncu davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. 11 Ocak’ta görüldü. olan Melike davası yaklaşırken bir görgü tanığı ortaya çıkmıştı. Ankara’da pavyonda çalıştığını söyleyen ismini vermek istemeyen izleyici Melike’nin izmir’de yaşadığını söylemişti. izmir’de genelevde Melike’nin çalıştığını söyleyen izleyici herkesi şok etmişti. çünkü oldukça çok şahıs Melike Toyguncu’nun öldüğünü düşünüyordu.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder