Ana Sayfa MEDYA 18 Ekim 2017 1056 Görüntüleme

Artık Susma 18 Ekim 2017 Çarşamba Günü

Hale soygazi'nin bütün hayatını gözler önüne seren Seda Sayan Artık Susma Programına bağlanan Hale Soygazi'nin dayısı Hale soygazi'nin Daha önce çekmiş olduğu bir açık filmden dolayı annesi ile arasının açıldığını söyledi.
Artık Susma 18 Ekim 2017 Çarşamba Günü

Show Tv nin ilgiyle izlenen programı Seda Ve Uğurla Artık Susma 18 Ekim 2017 Murat’ın Annesi Ünlü Yeşilçam Oyuncusu Hale Soygazi mi ?  Murat bey yayına çıktığı günden beri bir çok Yeşilçam Bayan oyuncusu töhmet altında kalmasına rağmen hala Murat Beyin Annesi ortaya çıkmadı. Dün yayına Bağlanan Hale Soygazi’nin Dayısı ilginç açıklamalarda bulundu.

Artık Susma 17 Ekim 2017 de yayınlanan bölümde Emrah’ın oğlu Tayfun ekranlara çıkmaya başladı. Şimdide Seda Sayan Emrah ile Oğlu Tayfun’u barıştıracak mı? Ünlü Şarkıcı Emrah oğlu Tayfun ile neden küsler neden konuşmuyorlar.

Hale soygazi’nin bütün hayatını gözler önüne seren Seda Sayan Artık Susma Programına bağlanan Hale Soygazi’nin dayısı Hale soygazi’nin Daha önce çekmiş olduğu bir açık filmden dolayı annesi ile arasının açıldığını söyledi. Seda ve Uğur’la 27. Bölüm Bundan dolayı Hale Soygazi’nin Annesinin cenazesine gelmediğini söyledi.

Seda Ve Uğur’la Son Bölüm izle

 

 Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder