Ana Sayfa GÜNCEL 7 Eylül 2017 242 Görüntüleme

Alişan aşkından sonra işinden’de oldu

Ünlü şarkıcı ve televizyon programcısı Alişan'ın üzerinde kara bulutlar dolaşmaya devam ediyor. Eda Erol ayrılığı sonrası ATV ekranlarında yapacağı programında iptal edilmesi, Alişan sevgilisinden sonra programdan da oldu yorumlarına neden oldu. 
Alişan aşkından sonra işinden’de oldu

ATV ekranlarında yaptığı programlarla reyting rekorları kıran Esra Erol’un eşi Ali Özbir ve Alişan’ın ortak projesi ATV ekranlarında duyurulmuş, yapılacak program için stüdyo bile bakılmıştı. Ancak Alişan’ın Eda Erol ile yaşadığı ayrılık sonrasında iş ayrılığına da neden oldu. ATV’de yapılacak program Esra Erol’un eşi Ali Özbir tarafından rafa kaldırıldı.

NİŞAN ATILDI İŞ İLİŞKİSİ BİTTİ

Ali Özbir’in yapımcı olduğu Alişan’ın sunumuyla ATV ekranlarında olması beklenen yeni proje yakın bir tarihte başlaması bekleniyordu. Alişan programı yakın çevresine ve internet sitesinde duyurmuştu. Programın yapımcısı Esra Erol’un eşi Ali Özbir olacaktı. Ancak Alişan’ın Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’dan ayrılıp, nişanı atması sonrasında bu ayrılık işe de yansıdı. Ali Özbir tarafından yapılacak proje rafa kaldırıldı.

ALİ ÖZBİR ALİŞAN’I İSTEMEDİ

Yaşanan ayrılık sonrasında Ali Özbir, Alişan ile çalışmaktan vazgerek ATV’de yapılacak programı iptal etti. TV sezonunun başladığı bugünlerde yaşanan bu durum Alişan’ın sezon girişi ekranlarda olmamasına neden oldu.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder