Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 24 Aralık 2017 259 Görüntüleme

Adını Sen Koy 246. Bölüm Tüyoları 25 Aralık 2017 Neler Olacak ?

Dizi Aşıklarından birisi olan daha doğrusu saplantılı kötü karakteri Müge Nihatı kimseye bırakmaya niyetli değil. Nihat ve Ayşeye açtığı savaşla yetinmeyen Müge Ömer ve Zehrayada savaş açacak.
Adını Sen Koy 246. Bölüm Tüyoları 25 Aralık 2017 Neler Olacak ?

Heyecanla beklediğiniz Adını Sen Koy yeni haftaya bomba gibi başlıyor. Adını Sen Koy 246. Bölüm ile birlikte gelecek hafta yayınlanacak olan bölümlerde de heyecan dorukta olacak çok ilginç gelişmeler yaşanacak. Artık yavaş yavaş yaşanan gelişmelerinde etkisiyle Zehra ve Ömer normal bir çift olmaya başlıyorlar hatta zehra Ömere kahvaltı hazırlayabilir.

Malesef Çiftimizin etrafında olup biten fitneler dur durak bilmiyor Şimdide Babanne Mutluluğun en büyük düşmanı olarak karşımıza çıkacak. İyi karakterlerin yanı sıra kötü karakterlerinde sayısındaki artış olayların daha geniş yelpazeden değerlendirilmesini sağlayacak. Müge’nin silahı ateş aldıktan sonra Ömer yaralanacak. Tabi eğer senaristler yine bir sürpriz yapıp değiştirmezlerse…

Dizi Aşıklarından birisi olan daha doğrusu saplantılı kötü karakteri Müge Nihatı kimseye bırakmaya niyetli değil.
Nihat ve Ayşeye açtığı savaşla yetinmeyen Müge Ömer ve Zehrayada savaş açacak. Gün geçtikçe Müge nin düşmanları artmaktadır. Hedefe giden yolda her şey mübahtır diyerek yoluna devam eden mügeyi nasıl bir tehlike bekliyor. ?Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder